FAQNie dostałem maila z linkiem aktywacyjnym. Co robić?
Jeśli w ciągu 20 min po wypełnieniu formularza rejestracyjnego nie dostałeś na podany adres e-mail linku aktywującego konto należy wysłać na adres admin@darmoweliczniki.pl lub poprzez formularz maila podając adres e-mail podany podczas rejestracji.

Nie mogę się zalogować.
Prawdopodobnie nie aktywowałeś konta poprzez kliknięcie w link aktywacyjny lub nie założyłeś jeszcze konta.

Jak mam założyć nowy licznik?
Po aktywowaniu konta należy zalogować się na stronie podając e-mail oraz hasło, a następnie w dziale administracja należy wybrać przycisk "NOWY".

Jak mam wstawić kod licznika na stronę?
Wystarczy zaznaczyć kod licznika nacisnąć kombinację klawiszy CTRL+C (lub prawym klawiszem myszki "KOPIUJ"), przejść do edycji strony wybrać odpowiednie miejsce dla licznika. Jeśeli już wybrałeś/aś miejsce wyświetlenia licznika, należy kliknąć kursorem na owe miejsce oraz wcisnąć kombinacje klawiszy CTRL+V (lub prawym klawiszem myszki "WKLEJ")

Jak zainstalować licznik w edytorze typu WYSIWYG np. FronPage?
Edytor typu WYSIWYG służy do tworzenia stron bez potrzeby ingerencji w kod źródłowy html. Aby zainstalować licznik należy wstawić w miejsce, w którym ma się pokazywać licznik jakiś słowo np. "licznik" i zapisać projekt. Następnie należy otworzyć plik z projektem za pomocą notatnika i przy pomocy klawiszy Ctrl+F odnaleźć dane słowo. W miejsce słowa należy wstawić kod licznika oraz użyć kombinacji klawiszy Ctrl+S aby zapisać zmiany.

Jak zmienić licznik na inny?
Po zalogowaniu się na stronę należy przejść do zakładki "Panel" (zazwyczaj odbywa się to automatycznie) a następnie wybrać przycisk edycja przy liczniku, który chcemy zmienić.

Mam inne pytanie.
Jeśli w FAQu nie znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie zadaj je nam korzystając z formularza lub wysyłając je na adres admin@darmoweliczniki.pl.